Divadlo první zkouška

13.09.2013 16:30

 

od září začnínáme s dětmi nacvičovat divadelní představení, které proběhne v Českém klubu v sobotu 7.12.2013 v rámci Mikulášské besídky.

 

Zkoušky budou probíhat pravidelně každý pátek od 16.30 hod (pokud nebudou nějaké svátky) a trvat budou vždy cca 1-2 hodiny. Jednou měsíčně budeme pravděpodobně zkoušet přímo v Krakra, jinak buď u nás nebo u Petry.

 

Nacvičíme 2 krátká divadelní představení Červená Karkulka a Perníková chaloupka. Obě hry vycházejí z klasických pohádek, které všichni známe, ale jsou mírně upraveny a myslím, že jak děti, tak i my dospělí se při nich budeme bavit.

 

Se zkouškami začneme v pátek 13.9.2013 v 16:30 hod v divadelním sále v Českém klubu, ulice Krakra, Sofie.

 

Kromě divadelního představení nacvičíme také s dětmi sborový zpěv dvou koled. Doprovod bude na klavír. Klavírista s námi nebude pokaždé, doprovod budeme mít nahraný na CD. Zkoušet budeme zatím ve stejný čas a na stejném místě. Pokud by se to neosvědčilo, domluvíme se flexibilně dle možností.

 

Prosím potvrďte mi, které z Vašich dětí mají zájem hrát nebo zpívat. Zatím se nám přihlásilo jen 6 dětí, takže každá další dušička bude skvělá! Celkem je ve scénáři 10 postav. Sbor neomezen. Čím více, tím lépe!

 

Děti, které mají zájem vystupovat, můžeme vždy vyzvednout a přivézt potom domů.

 

Mějte se hezky a těším se na Vaše odpovědi

 

 

Lenka &Petra

 

 

—————

Zpět